Menu

Sportovní den s NONOU

Jako každoročně se v Novém Městě nad Metují  uskutečnil dne 4.6. 2015 sportovní den pro lidi se zdravotním postižením. Jedná se o naši již tradiční a velmi oblíbenou akci, kterou pořádáme zejména proto, aby lidé se zdravotním postižením měli možnost se setkat a prožít spolu krásný den  plný her, soutěží, tance a občerstvení.

Soutěžící k nám dorazili z různých koutů východních Čech jako např. z Jičína, Náchoda, Rychnova nad Kněžnou, České Skalice apod. Letošním tématem her byly starověké báje, a tak jsme společně bojovali proti bájným nestvůrám a snažili se osvobodit krásnou Andromédu. Pozdravit všechny účastníky přišel z Olympu městského úřadu i pan starosta Hable s panem místostarostou ing. Besedou. 

Celá akce se velmi vydařila a to nejen kvůli  krásnému počasí, ale i díky pomoci školáků ze ZŠ Malecí pod vedením p. učitelky Mgr. Noskové a  našim tradičním sponzorům MASO Jirman, OVOCE a ZELENINA Hojný a Podorlické sodovkárně. Děkujeme také našemu partnerovi NUTRICII DEVA za podporu a sponzorské dary pro soutěžící.

partneri 2partneri 3partneri 4

vsichni partneri