Menu

Náš, již 6. NONA ples

Náš, již 6. NONA ples

Ve čtvrtek 14. ledna nového roku Sokolovna v Novém Městě nad Metují ožila plesovou náladou.  Uspořádali jsme tradiční společenskou akci pro lidi se zdravotním postižením. Pozvání přijali přátelé ze stacionáře v Trutnově, Cesty Náchod, chráněného bydlení v Chlumci n. C., ÚSP Rychnova n. Kn., České Sklice a Kvasin.

Celý článek

Školáci ze ZŠ Komenského na návštěvě v NONĚ

Školáci ze ZŠ Komenského na návštěvě v NONĚ

Na konci loňského roku žáci 7. třídy, ZŠ Komenského, zorganizovali ve své škole bramborákové hody, jejichž výtěžek se rozhodli věnovat naší neziskové organizaci NONA 92, o.p.s., která poskytuje služby lidem s mentálním a kombinovaným postižením.

Celý článek

Adventní koncert

Adventní koncert pro Stacionář NONA 3.12.2015

Jako tradičně, tak i v letošním prosinci se uskutečnil v Novém Městě nad Metují Adventní koncert, jehož výtěžek je věnován našemu zařízení. Tuto akci pravidelně pořádá pan David Novotný, rodák z Východních Čech, který je jedním z nejvyhlášenějších organizátorů kulturních akcí v Čechách. Podstatné je však zmínit, že jeho produkce mají většinou charitativní záměr, což byl i tento případ.

Celý článek

Hamburger party

Klienti Stacionáře NONA byli pozváni na předvánoční oslavu do Novoměstského penzionu 7.12.2015


Příjemné chvíle plné zábavy a dobrého jídla si užili lidé se zdravotním postižením z NONY. Novoměstský penzion pro ně připravil nečekaný předvánoční dárek v podobě pozvání do své restaurace. Tam na ně čekal zábavný program, o který se postaral pan Karel Sladký z Českého rozhlasu.

Celý článek

partneri 2partneri 3partneri 4

vsichni partneri